Варненска състезателка е шампион на България по тенис на маса



Мария Йовкова от СКТМ „Комфорт“ Варна стана шампион на България в индивидуалната надпревара при жените на държавното първенство по тенис на маса в Панагюрище.

Във финалния мач Йовкова (вляво на снимката) победи Цвети Георгиева от Ардино с 4:0 и така донесе първа титла за „Комфорт“ и Варна в личното от седем години насам.

„Мария заслужи златния медал с убедителна игра, а след триумфа ми сподели, че се радва, че е дошла в нашия клуб, за да вземе първата си титла в личното“, каза за „Петел“ създателят на СКТМ „Комфорт“ Антон Радушев.

В първенството Мария Йовкова спечели и бронзово отличие на смесени двойки заедно с Кирил Попов.

Снимка СКТМ Комфорт

Остави коментар