
Страхотен успех завоюва боксьорът на Черно море Андреас Димитров. Той стана шампион в категория до 54 килограма на Държавното лично-отборно първенство и Купа България в Благоевград.
Талантът постигна победи и в трите си срещи. Във втората се контузи и излезе с травма в спора за титлата. Там Андреас показа харакстер и се окичи с поредния златен медал в кариерата си
Негови треньори са Георги Бояджиев и Димо Савов. Димитров е ученик във варнеското Спортно училище „Георги Бенковски“.
От БК Черно море информират, че набират кадри, като предлагат и безплатни тренировки за деца.
