Иван Дичевски: Главната цел е да се спасим, затова се направиха всички тези трансфери

Вратарят на Спартак (Варна) Иван Дичевски записа 45 минути през второто полувреме в последната контрола срещу ФК „Македония Гьорче Петров“, спечелена с 2:0. На два пъти Дичевски успя да опази суха мрежата си. За клубния сайт той заяви, че се надява още с първите мачове от първенството отборът да покаже новото си лице и по този начин да зарадва феновете на Спартак, като запази мястото си в елита.

„Резултатът е задоволяващ, най-накрая вкарахме положенията си“, каза младият страж на „соколите“. „Играта в защита се подобрява през целия тренировъчен лагер, а и днес. Мисля, че бяхме отборът, който успя да владее повече топката, създаде по-чистите положения, затова и спечелихме“, каза още Дичевски.

На въпрос дали подготовката е била ползотворна, стражът бе категоричен, че отговорът ще получим още с подновяването на първенството. „Нашата главна цел е да запзаим отбора на Спартак (Варна) в елита. Затова се направиха толкова много трансфери, за да се вдигне нивото, спрямо предишния сезон и дано да изпълним желанието на всички фенове“, завърши оптимистично Иван Дичевски.

2 Comments

  • Posted 03.02.2023 - 8:03 8:03 0Likes
    by Денев

    Мръсна К…А! Такива като теб не стигат далеч…

    • Posted 03.02.2023 - 10:20 10:20 0Likes
      by Sokol11

      Зелена Сган сте били винаги но идва видов ден!!!!!!!!

Остави коментар