
Бранителят на Спартак Варна Велислав Боев напуска клуба. За това намекна самият той в профила си във Фейсбук. По непотвърдена информация младежкия национал на България разтрогва със „соколите“ по взаимно съгласие.
Все още няма яснота къде ще продължи кариерата си 18-годишният защитник.
Велислав Боев е юноша на Спартак. На 16 години се присъедини към представителния тим на варненци, като до момента е записал 46 мача, две асистенции и един гол в професионалния футбол с екипа на „соколите“.
Ето какво написа Боев:
Спартак Варна – една любов!
Благодаря ви за всичко!
Беше чест за мен! 💙

